ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Sklepy Grupy Inditex zajmą 5 300 m2 w Tarasach Zamkowych

Spółka IMMOFINANZ Group dla swojej inwestycji Tarasy Zamkowe pozyskała jednego z najbardziej znanych najemców na polskim rynku centrów handlowych: hiszpańską Grupę Inditex – jedną z największych firm odzieżowych na świecie. Sklepy marek Grupy Inditex zajmą 5 300 m2, co jest równe 15% całkowitej powierzchni najmu powstającej galerii. Oferta Grupy Inditex obejmuje siedem popularnych marek (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho i Zara Home), wszystkie z nich będą dostępne w Tarasach Zamkowych.


- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się pozyskać tak kluczowego partnera jak Grupa Inditex. Grupa otworzy pełną gamę swoich marek w Tarasach Zamkowych co jest wyjątkowe na lubelskim rynku. Obecność wszystkich siedmiu znanych, międzynarodowych marek, z których większość nie była dotąd dostępna na lubelskim rynku, jest sukcesem, który wpłynie na jeszcze większe zainteresowanie ze strony kolejnych najemców – mówi Eduard Zehetner, Prezes austriackiej spółki IMMOFINANZ Group, inwestora projektu.


Docelowo w obiekcie powstanie ok. 150 lokali handlowo-usługowych o łącznej powierzchni najmu wynoszącej 37 000 m2. Tarasy Zamkowe zaoferują unikalną gamę lokalnych i międzynarodowych marek. W galerii znajdzie się również miejsce dla kawiarni, restauracji, obiektów o charakterze rozrywkowym i supermarketu.


Obecnie budowa Tarasów Zamkowych wkracza w kolejny etap. Zakończone zostały prace ziemne, pracownicy kończą wylewanie i uzbrajanie fundamentów. Prace trwające nad budową filarów, ścian i płyt nad fundamentami postępują w imponującym tempie. Wkrótce na placu stanie 6 żurawi o wysokości 70m każdy, a w prace budowlane zaangażowanych będzie ponad tysiąc pracowników. Jesienią br. rozpoczną się prace nad infrastrukturą drogową wokół centrum, które zapewnią optymalne rozwiązania komunikacyjne zarówno dla miasta Lublina, jego mieszkańców, jak i samych klientów Tarasów Zamkowych.


Otwarcie Tarasów Zamkowych planowane jest jesienią 2014 roku. Całkowity koszt inwestycji to około 480 milionów zł.


Źródło: IMMOFINANZ Group

16.09.2013


Tagi: galeria handlowa, Tarasy Zamkowe, najemcy


WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

W naszym kraju zdecydowanie dominują mikrofirmy. Ich udział w strukturze wszystkich przedsiębiorstw wynosi aż 96%...

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Nokia postanowiła stworzyć miejsce, w którym mogą spotkać się start-upy, innowatorzy oraz pasjonaci nowych technologii...

ZAREJESTRUJ SIĘ !!!

foto

16 października w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu odbędą się Dni Dewelopera...

IntraLog Poland 2020

NOWI MENEDŻEROWIE I AWANSE

foto

Maciej Kamiński od października kieruje pracą zespołu zarządców budynków z portfela Globalworth. Dodatkowo objął on również..