ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Polityka prywatności Newsletter Reklama O nas
renews.pl
konferencja
 

Inwestycyjny Managers Cocktail

W ubiegły czwartek, 29 listopada br. odbył się nasz ostatni w tym roku koktajl biznesowy, podczas, którego rozmawialiśmy o nowych inwestycjach biurowych we Wrocławiu. Głównym partnerem spotkania był największy polski deweloper - Echo Investment SA, a honorowym patronem Loża Dolnośląska BCC.Na spotkanie przybyło ponad 100 menedżerów wyższego szczebla zarządzania i przedsiębiorców, przede wszystkim z Wrocławia, ale nie zabrakło także gości z innych miast. W progach gościnnego hotelu The Granary gości witał Leszek Kun, gospodarz i organizator wydarzenia - właściciel agencji informacyjnej QBusiness Media, wydawcy portali biznesowych ReNews.pl i QBusiness.pl.Atrakcyjna lokalizacja. 16 000 mkw. powierzchni. 6 kondygnacji. Echo Investment SA przedstawił projekt nowoczesnego biurowca West Gate. Budynek klasy A stanie u zbiegu ulic Lotniczej i Milenijnej we Wrocławiu. O wrocławskich inwestycjach Echo Investment mówił Rafał Mazurczak, dyrektor zespołu komercjalizacji i marketingu biur i hoteli. Projekt nowego biurowca zaprezentowała Katarzyna Kubicka, starszy manager do spraw wynajmu w zespole komercjalizacji biur i hoteli.Partnerem spotkania była także globalna agencja Savills. Tomasz Buras, dyrektor powierzchni biurowych Savills Polska wskazał na dynamiczny rozwój wrocławskiego rynku powierzchni biurowych. Obecnie Wrocław plasuje się na 3. miejscu w Polsce za Warszawą i tuż za Krakowem. Mimo spowolnienia gospodarczego przez kolejne dwa lata ten rynek powinien w dalszym utrzymać dynamikę rozwoju, bowiem Wrocław jest atrakcyjnym miejscem na lokowanie dużych inwestycji, szczególnie z sektora nowoczesnych usług biznesowych i R&D. Stolica Dolnego Śląska stała się więc interesującym miastem do inwestowania dla największych deweloperów z sektora nieruchomości komercyjnych.


Znany architekt Wacław Bieniasz przedstawił własną, autorską inwestycję - kameralny apartamentowiec Rezydencja Turniejowa. Obiekt, które oferuje 5 ekskluzywnych apartamentów powstanie w zielonej części dzielnicy Krzyki przy ulicy Turniejowej (boczna Wyścigowej).Wśród zaproszonych gości byli m.in Rudiger Schulz, konsul Niemiec oraz Marek Woron, kanclerz Loży Dolnośląskiej BCC.Po prezentacjach przyszedł czas na drugą kuluarową część spotkania i indywidualne rozmowy, nawiązywanie kontaktów biznesowych. Rozmowom towarzyszyła degustacja znakomitych zakąsek koktajlowych przygotowanych przez szefa kuchni hotelu The Granary. Firma Eden serwowała gościom aromatyczną kawę Lavazza.Goście mieli okazję do indywidualnych spotkań i rozmów o nie tylko o rynku nieruchomości komercyjnych ale wykorzystali czas na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.


Zdjęcia wykonała Małgorzata Rakowska/www.rakowska.com


Koktajl przebiegał w doskonałej atmosferze, dyskusje i rozmowy przeciągnęły się do późnych godzin nocnych.


Zobacz prezentację firmy Savills: Sytuacja na rynku biurowym we Wrocławiu: podsumowanie 2012 i prognoza na lata 2013-2014


Managers Cocktail to cykliczne spotkania menadżerskie organizowane pod patronatem Loży Dolnośląskiej BCC. Kluczowym celem koktajli jest komunikacja między podmiotami związanymi z rynkiem nieruchomości komercyjnych i tym samym zwiększanie zainteresowania Wrocławiem poważnych inwestorów i najemców. W ostatnim tegorocznym spotkaniu 29 listopada udział wzięli menedżerowie największych inwestorów, wrocławskich deweloperów oraz przedstawiciele wrocławskiego biznesu.


Dziękujemy bardzo wszystkim firmom, które sponsorowały wczorajsze spotkanie, a także menedżerom i załodze hotelu The Granary we Wrocławiu.


Obsługę prasową spotkania zapewnia agencja PR Expert


Zapraszamy do udziału i współpracy podczas naszych spotkań biznesowych w następnym roku. Pierwsze z nich zaplanowaliśmy na 28 lutego, zaś kolejne na 18 kwietnia 2013 roku.


Fotorelacje z naszych spotkaniach biznesowych


Więcej zdjęć lepszej jakości można zobaczyć na Google: Koktajl - 29 listopada 2012 oraz Facebooku: Managers Cocktail - 29 listopada 2012


Sponsorami i partnerami Managers Coctail byli:Źródło: www.renews.pl

04.12.2012


Tagi: koktajl, managers cocktail, spotkanie biznesowe, The Granary


BIURA DO WYNAJĘCIA WE WROCŁAWIU

giełda

Firma Polmer Sp. z o.o. oferuje pomieszczenia biurowe wraz z salą konferencyjną...

CENTRUM LOGISTYCZNE MOUNTPARK WROCŁAW

foto

Mountpark Logistics rozpoczął inwestycję Mountpark Wrocław...

KINNARPS - MEBLE

giełda

Mondi Polska to dynamiczna firma rekrutacyjna, która stawia na budowanie...

BIK PARK WROCŁAW I

foto

Rozbudowa parku logistycznego pod Wrocławiem nabiera tempa. Obiekt powstaje zgodnie...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

foto

Wrocławski Park Biznesu przy ul. Bierutowskiej uzyskał unikalny kompleks technologiczny...

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA REALIZACJI!

foto

Zakończyło się głosowanie internautów czternastej edycji Plebiscytu Polska Architektura XXL. Publiczność wybrała...