ReNews.plQBusiness.plKontakt Spotkania biznesowe Polityka cookies Partnerzy Newsletter Reklama O nas
renews.pl
SPOTKANIA BIZNESOWE
 

O NAS

OFERTA

NEWSLETTER

SPOTKANIA

KONTAKT


Partnerzy:
WCL

Zaglądamy do wnętrza nowego centrum handlowego Inter IKEA Centre

Przestronne i nowoczesne, z szerokimi alejkami, rozbudowaną strefą odpoczynku, licznymi miejscami do spotkań z przyjaciółmi i rodziną, ale przede wszystkim z dużą ilością naturalnego światła, dzięki wielu przeszkleniom w ścianach i dachu. Centrum handlowe Inter IKEA Centre Group Poland zostało zaprojektowane tak, by zapewnić klientom maksymalny komfort zakupów i dobrą atmosferę. Otwarcie obiektu zaplanowano na IV kwartał 2014 roku.Lubelskie centrum handlowe Inter IKEA Centre Group Poland będzie odzwierciedleniem cech charakterystycznych dla Skandynawii oraz lokalnego krajobrazu Lubelszczyzny. Zadbało o to brytyjskie biuro BDP, które przygotowując projekt architektoniczny, czerpało inspiracje z rozwiązań stosowanych w krajach północy, jednoznacznie kojarzonych z umiarem, elegancją, minimalistycznym, a jednocześnie przyjaznym ludziom designem. Zagospodarowanie przestrzeni zielonej wokół centrum nawiązuje z kolei do pagórkowatego krajobrazu wschodniej Polski.


Pierwsze wizualizacje wnętrz lubelskiego centrum handlowego zwracają uwagę przede wszystkim przestronnością obiektu. Udało się ją uzyskać dzięki szklanym ścianom zastosowanym w strefach wejściowych do budynku, przeszklonemu dachowi, wysoko położonym sufitom, szklanym balustradom, a także szerokim alejkom, które umożliwią spokojne i bezkolizyjne spacerowanie wzdłuż witryn sklepowych.Istotną część centrum handlowego w Lublinie będzie stanowić ciekawie zaaranżowana strefa restauracyjna, która znajdzie się na drugim poziomie obiektu, skąd będzie rozpościerał się widok na położone niżej alejki. Na terenie centrum zostały również zaprojektowane miejsca do relaksu, gdzie każdy chętny znajdzie chwilę wytchnienia.


- Tworząc projekt centrum handlowego w Lublinie zaufaliśmy doświadczonym projektantom i wykorzystaliśmy nasze najlepsze doświadczenia z blisko 20-letniej obecności na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Uważamy, że rolą inwestora obiektu handlowego jest stworzenie takiego miejsca, do którego klienci chcą i lubią przychodzić, ale które jednocześnie stanowi dla naszych partnerów biznesowych dogodną przestrzeń do rozwoju i efektywnego funkcjonowania. Dokładamy wszelkich starań, by nasze centrum handlowe w Lublinie stało się właśnie takim miejscem – mówi Jacek Kardaszewski, kierownik projektu.Lubelskie centrum Inter IKEA Centre Group Poland będzie największym obiektem handlowym we wschodniej Polsce. Do dyspozycji klientów zostanie oddany duży, bezpłatny parking na 3000 aut. Na wygodę zakupów wpłynie też fakt zgromadzenia pod jednym dachem ponad 150 sklepów i punktów usługowych, w tym pierwszego w południowo-wschodniej części kraju sklepu IKEA. W centrum handlowym w Lublinie pojawią się m.in. tacy najemcy, jak: Tesco, SMYK MEGASTORE, Reserved, Cropp, Mohito, House, SinSay oraz home&you, a także kantor, kwiaciarnia i biuro podróży ITAKA.


Otwarcie centrum handlowego w Lublinie Inter IKEA Centre Group Poland planuje na IV kwartał 2014 roku.


Źródło: Inter IKEA Centre Group Poland

07.05.2013


Tagi: centrum handlowe, Lublin


BIK PARK WROCŁAW I

giełda

Najnowsza inwestycja Biura Inwestycji Kapitałowych wchodzi w ostatni etap realizacji...

WROCŁAWSKIE PARKI BIZNESU

giełda

Coraz intensywniejsza rozbudowa miast, potrzeba bezproblemowego...

IntraLog Poland 2020

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE

giełda

Na stronie Industrial.pl ­udostępniono pierwszy w Polsce Kalkulator Specjalnych Stref...


giełda

Cushman & Wakefield (NYSE: CWK) jest wiodącą na świecie firmą doradczą świadczącą usługi na rynku nieruchomości...

WROCŁAWSKIE CENTRUM LOGISTYCZNE

Wrocławskie Centrum Logistyczne oferuje do wynajęcia powierzchnie magazynowe...


KINNARPS - MEBLE

giełda

Kinnarps - europejski lider branży meblowej i Collectomate - polski startup technologiczny...

IntraLog Poland 2020

NOWI MENEDŻEROWIE I AWANSE

foto

Piotr Krawczyński, menedżer z wieloletnim doświadczeniem na rynku inwestycyjnym i nieruchomościowym, został...